WellnessPRO Club

Strefa relaksuZabieg bankietowy – każda okazja jest dobra, aby czuć się dobrze i wyglądać jak milion dolarów.
Zabieg bankietowy – każda okazja jest dobra, aby czuć się dobrze i wyglądać jak milion dolarów.

Każda okazja jest dobra, aby czuć się dobrze i wyglądać jak milion dolarów. Tutaj z pomocą przychodzą zabiegi bankietowe, czyli jakie?


Charakteryzują się one intensywnym działaniem w krótkim czasie, natychmiastową poprawą wyglądu zaraz po zejściu z fotela kosmetycznego. Skóra po nich jest napięta, jędrniejsza i odżywiona. Niwelują efekty zmęczenia i nie wymagają rekonwalescencji, dlatego metody zabiegów bankietowych nie mogą być inwazyjne a substancje czynne odpowiednio dobrane. Nie może tu być użyta metoda , która wymaga naruszenia ciągłości naskórka.


Zabiegiem typowo manualnym, który sprawdzi się świetnie praktycznie u każdego jest masaż twarzy, szyji i dekoltu. Usprawni krążenie krwi, rozgrzeje i przygotuje skórę na przyjęcie substancji aktywnych. Ważne jest również zastosowanie przed masażem delikatnego peelingu. W naszej ofercie zabiegowej typowym zabiegiem z efektem „wow” w którym wykorzystujemy metody manualne i aż 4 rodzaje masażu dla cudownego relaksu duszy i ciała z odpowiednio dobranymi substancjami czynnymi jest Phyris Total Lift. Zabieg działający cuda.


Również w celu jak najlepszego przenikania substancji w głąb skóry warto stosować sonoforeze lub mezoterapię ultradźwiękową. Przy sonoforezie poprzedzamy zabieg peelingiem kawitacyjnym i wprowadzamy substancje aktywne w zabiegu Organic Moist. Wykonujemy tutaj mikromasaż komórek, poprawiamy krążenie krwi i metabolizm, zwiększamy przepuszczalność błon komórkowych. Wzrasta kolagen i kwas hialuronowy w skórze. Natomiast mezoterapia ultradźwiękowa z trzy składnikowym koktajlem poprzedzona poliabrazją skutecznie, dzięki działaniu impulsów ultradźwiękowych dociera nie tylko do położonych głęboko warstw skóry, lecz także, poprzez błonę komórkową do wnętrza komórek. Komórki zostają również dodatkowo pobudzone do aktywności, objawiającej się w lepszym wchłanianiu dostarczonych im w postaci 3 (lub więcej) składnikowego peptydowo-nawilżającego koktajlu substancji aktywnych. Wprowadzone w jego trakcie substancje działają jeszcze do 48 godzin po zabiegu. Skóra jest wygładzona, nawilżona , zostaje zmniejszony TEWL (przeznaskórowa utrata wody), zwiększona jest jędrność i elastyczność i lepsza regeneracja naskórka.


Ostatnim zabiegiem z użyciem aparatury jest frakcyjna radiofrekwencja ( fala radiowa) wykorzystująca impulsy fali elektromagnetycznej, która pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Działamy tutaj natychmiastowo na kolagen z efektem krótkotrwałym lub przy serii z długotrwałym. Celem zabiegu jest obkurczenie włókien kolagenu pod wpływem podgrzania skóry. Niezbędne jest tutaj 6-8 zabiegów przy efekcie długotrwałym.


Zabiegi bankietowe jako jednorazowe zabiegi dają krótkotrwałą poprawę wyglądu skóry. Tylko systematyczna pielęgnacja może zapewnić długotrwały perfekcyjny wygląd.


Post na podstawie artykułu z Art Of Beauty 4-2017 „ Zabiegi bankietowe” Sylwii Krakowiak

Więcej
artykułów

Up

Zapraszamy do WellnessPRO Club – świata piękna, relaksu i zdrowego stylu życia.

WellnessPRO Club

ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club