Dla dłoni i stóp

Dla dłoni i stóp

dla dłoni

 

Zadbane dłonie, to wizytówka każdej kobiety i mężczyzny.

Z nami Twoje dłonie i paznokcie zawsze będą wyglądały wspaniale.

Szeroki wachlarz usług od tradycyjnego manicure, przedłużanie żelem/akrylem po fantazyjne wzory malowane ręcznie, spełni oczekiwania każdego z Was.

Szczególnie polecamy nową metodę pielęgnacji, utwardzania i zdobienia paznokci – MANICURE TYTANOWY

Nie zapomnij o stopach, to one przez cały dzień intensywnie pracują. Zadbaj o ich odpowiedni komfort i pielęgnację. Wtedy przez długi czas będziesz cieszyć się lekkimi i gładkimi stopami.

Na zabiegi zapraszamy do WellnessPRO Club przy ul. Aroniowej 6, Lublin

Manicure japoński

manicure japońskiJapoński manicure przede wszystkim odżywia płytkę, wzmaga cyrkulację
krwi i przyczynia się przez to do przyspieszenia wzrostu paznokci oraz poprawia ich kondycję. W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Zawiera również krzemionkę z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia. Stosowanie zabiegu zaleca się w przypadku paznokci łamliwych, kruchych, rozdwajających się. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Po zabiegu paznokcie są błyszczące, dzięki czemu wyglądają na zadbane i zdrowe. Po zabiegu płytka paznokcia zyskuje różowo-perłowy połysk, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, należy ją powtarzać co dwa tygodnie, aż do pełnego zrośnięcia paznokcia.

Przebieg: manicure klasyczny, polerowanie paznokci polerką, wcieranie pasty, wcieranie pudru, oczyszczenie paznokci, oliwka na skórki, krem.

Czas: ok. 50 min.

Cennik

Manicure klasyczny

klasyczny lublinPiękne dłonie to wizytówka każdej kobiety i zadbanego mężczyzny, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Przy użyciu specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Na koniec paznokcie możemy pokryć lakierem w wybranym kolorze.

Przebieg: odsunięcie skórek i zmiękczenie, wycięcie skórek, skrócenie i piłowanie paznokci, oczyszczenie polerką, malowanie, oliwka na skórki, krem.

Czas: ok. 50 min.

Cennik

Manicure hybrydowy

manicure hybrydowy lublinManicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany w lampie UV. Jest to połączenie metody żelowej z tradycyjnymi lakierami do paznokci. Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres 2 tygodni. Paznokcie są odporne na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje i nie rysuje się.

Przebieg: zabieg rozpoczyna się od tradycyjnego manicuru, następnie paznokcie pokrywa się bazą, kolorowym lakierem, a na koniec – substancją utwardzającą. Każdą z tych warstw utrwala się za pomocą lampy UV. Przed ponownym wykonaniem manicuru hybrydowego ściągamy poprzednią warstwę. Czas: ok. 60 – 80 min.

Cennik

Przedłużanie paznokci

przedłużanie paznokci lublinSłabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie to problem, z którym styka się
wiele kobiet. Poza tym niezadowolenie budzi nie tylko długość paznokci, lecz także ich kształt. Te problemy można rozwiązać za pomocą zabiegu przedłużania płytki lub wzmacniania przy użyciu żelu lub akrylu.

Przedłużone paznokcie dają nieograniczone możliwości stylizowania ich w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu możemy spełniać wszystkie nasze fantazje i podążać za bieżącymi trendami. Przebieg: rozpoczynamy od przygotowania paznokci odpowiednio piłując i matując je, następnie wycinamy skórki. W kolejnym etapie budujemy żelem lub akrylem paznokcie na specjalnej jednorazowej formie do pożądanej długości, piłujemy do odpowiedniego kształtu i nabłyszczamy.

Czas: ok. 90 – 120 min.

Cennik

Uzupełnianie

Zabieg polega na uzupełnieniu ubytku w masie żelowej bądź akrylowej, powstałego w następstwie wzrostu naturalnej płytki. Częstotliwość wykonywania zabiegu uzupełnienia jest zależny od indywidualnego tempa wzrostu paznokci i zazwyczaj zawiera się w przedziale 3-4 tygodni.

Czas: ok. 80 – 120 min.

Cennik

Manicure tytanowy NOWOŚĆ

tytanowy LublinManicure tytanowy to nowość na polskim rynku kosmetycznym. Bardzo
trwała metoda stylizacji paznokci za pomocą pudrów amerykańskiej firmy SNS. Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci akrylowych, żelowych i hybrydowych. Pudry, które stosuje się do jego wykonania zawierają witaminy odżywiające i wzmacniające paznokcie – witaminę A i E, wapń i tytan.

Zalety manicure’u tytanowego:
– naturalna grubość paznokcia
– wzmocnienie paznokci
– nie uszkadza płytki paznokcia
– nie utwardza się go w lamie UV
– bardzo trwały (ok. 3 tygodni)

 

Cennik

Pedicure klasyczny z malowaniem

pedicureZadbane i dobrze wyglądające stopy są podstawą dobrego samopoczucia,
ale również ważnym elementem urody. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym.

Przebieg: Wymoczenie stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka, zmycie lakieru, obcięcie paznokci, odsunięcie lub wycięcie skórek, opiłowanie paznokci, dezynfekcja, zastosowanie preparatu nawilżającego lub regenerującego, odtłuszczenie płytki paznokciowej, nałożenie lakieru lub hybrydy.

Cennik

Pedicure hybrydowy

Polega na połączeniu zabiegu pedicure kosmetycznego z lakierowaniem paznokci lakierem hybrydowym utrzymującym się na paznokciach do 3-4tyg. bez odpryskiwania i ścierania.

Czas: ok. 110 min.

Cennik

logo-footer

WellnessPRO Club
ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06 / 729 926 526
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club

zestawienie