MASAŻE I PEELINGI

Masaż to bardzo dobrze znana forma odnowy ciała na całym świecie. Ma swój wpływ nie tylko na ciało, ale również na umysł, samopoczucie i ogólne odprężenie. Dlaczego warto się na niego zdecydować? A więc.. odpowiednio wykonany masaż wpływa pozytywnie na elastyczność skóry, powoduje redukcję napięcia mięśniowego, likwiduje zrosty, dzięki czemu przyczynia się do zwiększenia zakresu ruchomości w stawach. Dodatkowo oddziałuje na zwiększenie produkcji endorfin w organizmie, co skutkuje efektem przeciwbólowym i rozluźniającym. Masaż redukuje również przemęczenie za sprawą usuwania produktów przemiany materii oraz poprawy krążenia krwi a także wpływa na lepsze natlenienie i odżywienie tkanek. Za sprawą bogactwa rodzajów i technik masażu, możliwe jest dobranie odpowiedniego zabiegu i wykonanie go w sposób indywidualnie dopasowany do potrzeb.

Masaże relaksacyjne, szczególnie te, podczas których zostaje zastosowane masło Shea, gorąca czekolada, świeca czy też oleje aromatyczne, warto poprzedzić odpowiednio wykonanym peelingiem. Dzięki temu skóra zostaje głęboko oczyszczona, odświeżona oraz idealnie przygotowana do przyswojenia cennych składników odżywczych zawartych w produktach stosowanych podczas masażu.

OKŁADY I PEELINGI

To co najlepsze daje nam natura, więc korzystajmy z tego. Proponowane przez nas okłady i peelingi z alg, glinek i błota bagiennego to sprawdzeni sprzymierzeńcy w trosce o piękną skórę. Peeling podczas zabiegu usunie zanieczyszczenia i martwy naskórek, a także idealnie przygotuje ciało do okładów, dzięki którym skóra odzyska jędrność i elastyczność. Zabiegi te poprawią ukrwienie, a dzięki temu skóra stanie się lepiej odżywiona. Potrzebna jest jednak regularność w ich wykonywaniu.

W trakcie zabiegu wykonywany jest masaż twarzy lub stóp.

Up

Zapraszamy do WellnessPRO Club – świata piękna, relaksu i zdrowego stylu życia.

WellnessPRO Club

ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club