DLA PAR / GRUP
WIECZORY PANIEŃSKIE / KAWALERSKIE

Z myślą o Was stworzyliśmy ofertę na specjalne okazje, autorskie rytuały dla dwojga i większych grup, na wieczór panieński i kawalerski.

Z nami zrelaksujesz się w miłym towarzystwie i zabawisz. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz.

Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję.

DLA PAR

Proponujemy relaks we dwoje. Zapraszamy wszystkie pary, przyjaciółki, siostry i inne osoby, które pragną mile spędzić czas w swoim towarzyskie.

Zabiegi we dwoje są realizowane w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu, obok siebie przez dwie osoby wykonujące zabieg.

Zapewnimy Państwu romantyczny nastrój przy blasku świec oraz relaksującą muzykę.

STREFA RELAKSU DLA GRUP

W naszej strefie relaksu macie do dyspozycji saunę fińską suchą i infrared, kabinę masażowo-parową, balię drewnianą do kąpieli a także strefę wypoczynku i schładzania z wiadrem fińskim i misą do ochładzania stóp.

Dodatkowo możecie skorzystać z masażu czy kąpieli w wannie z hydromasażem i koloroterapią.

Zapewniamy dobrą zabawę, chwile niezapomnianego relaksu oraz niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich uczestników.

Podczas seansów Strefa Relaksu jest zarezerwowana na wyłączność dla grupy.

Wybrane propozycje dla grup:

WIECZORY PANIEŃSKIE
Dla 4-8 osób

Wieczór Panieński to wyjątkowy czas dla Panny Młodej oraz fantastyczna okazja do spotkania z przyjaciółkami. Wiele kobiet przed ślubem decyduje się na organizację wieczoru panieńskiego. Często z inicjatywą wychodzą przyjaciółki panny młodej, które chcą, by ostatni czas panieństwa zapamiętała ona jako wyjątkowy. Uczynienie tego dnia niezapomnianym jest niezwykle ważne, dlatego WellnessPro Club ma idealny pomysł na przyjemne spędzenie tego czasu w wyjątkowej oprawie.

W naszej Strefie Relaksu na wyłączność będziecie Panie miały saunę, kabinę masażowo-parową, balię, wiadro z zimną wodą oraz misę do schładzania stóp, a dla Panny Młodej wyjątkowy rytuał. Wszystkie Panie witamy lampką wina musującego, owocami i słodkościami, w otoczeniu zapalonych świec i przy dźwiękach kojącej muzyki dla pełnego relaksu i odprężenia. Skomponowane przez nas zabiegi dla Panny Młodej pomogą wydobyć i podkreślić jej naturalne piękno oraz sprawią , że poczuje się wyjątkowo. Proponujemy do wyboru dwa pakiety:

WIECZORY KAWALERSKIE
Dla 4-8 osób

Twój najlepszy przyjaciel żeni się, a Ty nie masz pomysłu na organizację jego wieczoru kawalerskiego? Zarezerwuj u nas strefę relaksu na wyłączność – do Waszej dyspozycji będzie sauna, kabina masażowo-parowa, balia do schładzania wiadro z zimną wodą oraz misa do schładzania stóp, a dla Pana Młodego relaksujący masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi czy kąpiel w bali z piwem. Zapewniamy dobrą zabawę, chwile niezapomnianego relaksu, wysokiej jakości zabiegi pielęgnacyjne oraz niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego.

Proponujemy do wyboru dwa pakiety:

Up

Zapraszamy do WellnessPRO Club – świata piękna, relaksu i zdrowego stylu życia.

WellnessPRO Club

ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club