CAVI-LIPO

Bardzo dobre efekty zabiegów Cavi-Lipo na brzuch i boczki, kilka cm mniej w obwodach a zabieg bezbolesny i przyjemna atmosfera. Polecam Katarzyna
Po serii zabiegów Cavi-lipo 7 cm mniej w pasie. Super Ania K.
Polecam zbiegi CaviLipo i endermologia na brzuch i talię, efekt zadziwiający, kilka centymetrów w talii mniej po 6 zabiegach? brzuch jędrny i gładki w krótkim czasie i bez wysiłku. Polecam!!! Agnieszka P.

W zabiegu Cavi-Lipo wykorzystane zostaje zjawisko interferencji (nakładania się) fali ultradźwiękowych. Dzięki tej unikalnej i opatentowanej technologii zjawisko kawitacji jest znacznie mocniejsze. Dodatkowo kształt powierzchni głowicy sprawia, że fale emitowane są pod określonym kątem zwiększając tym samym ilość energii dostarczonej do tkanki tłuszczowej.

Użycie mniejszej mocy i wzmocnienie fali poprzez interferencję pozwala zagwarantować, że ryzyko skutków ubocznych zostaje zredukowane do minimum.

Powierzchnie którymi urządzenie styka sięz ciałem zostały wykonane z najbardziej przyjaznych dla człowieka materiałów jak tytan i silikon. Cavi-Lipo zostało wyprodukowane zgodnie z surowymi wymogami dla produkcji sprzętu medycznego ISO 13485 oraz posiada liczne certyfikacje
w tym zatwierdzenie amerykańskiej federacji FDA.

GWIAZDY O CAVI-LIPO

SPOSÓB DZIAŁANIA CAVI-LIPO

Fala uwolniona z głowicy LIPO uderza w komórki tłuszczowe, a ich zawartość zaczyna dynamicznie zmieniać swój stan i objętość. Powstają pęcherzyki kawitacyjne, które zwiększają swoją objętość, a następnie pękają uwalniając rozpuszczony tłuszcz do przestrzeni międzykomórkowych.

KROK 2

Dzięki silikonowej głowicy CELLU stworzonej specjalnie do redukcji cellulitu, upłynniony tłuszcz z przestrzeni międzykomórkowych zostaje bezpiecznie transportowany drogami limfatycznymi. Zabieg przy użyciu glowicy cellu prowadzi do wyrównania struktury skóry, w wyniku czego skóra staje się jędrniejsza i gładsza, a efekt „pomarańczowej skórki” zostaje widocznie zredukowany.

EFEKTY ZABIEGÓW

Odczucia podczas zabiegu i po zabiegu:

zabieg bezbolesny, bezinwazyjny. Może być odczuwane delikatne ciepło

Czas zabiegu:

30-60 minut

Częstotliwość wykonywania zabiegu:

1 raz na 7-14 dni, seria 6-8 zabiegów.

Cena zabiegu:

200-500 zł (Atrakcyjna oferta dla zabiegów w pakietach)

Umów się na nieodpłatną konsultację
Umów się na zabieg

tel. 81 473 63 06
tel. 729 926 526

Up

Zapraszamy do WellnessPRO Club – świata piękna, relaksu i zdrowego stylu życia.

WellnessPRO Club

ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club

Umów się na nieodpłatną konsultację
Umów się na zabieg

tel. 81 473 63 06
tel. 729 926 526