SPA

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poczuć jak zwalnia czas i pozwala delektować się chwilą. Nasza Strefa Relaksu to miejsce gdzie pielęgnacja i odprężenie to podstawa. Mogą Państwo skorzystać w niej z odprężających masaży, seansów w saunie lub rytuałów, które zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby. Możecie spędzić mile wieczór także we dwoje lub większej grupie.

W naszej strefie relaksu posiadamy saunę fińską suchą i infrared, kabinę masażowo-parową, wannę do kąpieli balneologicznych, balię a także strefę wypoczynku i schładzania z wiadrem fińskim i misą do ochładzania stóp.

STREFA SAUN

Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku, relaksu, ucieczki od codziennych problemów. Dlatego zapraszamy Cię na cudowny wypoczynek do naszej Strefy Saun. Poza redukcją stresu i zmęczenia, za sprawą bezpiecznego i kontrolowanego podwyższenia temperatury ciała, regularne wizyty w saunie pozwolą oczyścić Twój organizm z toksyn, bakterii i wirusów, a dzięki temu długotrwale podwyższy się Twoja odporność. Ponadto, już po pierwszej wizycie, Twoja skóra stanie się zauważalnie gładka, jędrna i sprężysta, a z każdym kolejnym pobytem efekt będzie stawał się coraz bardziej wyraźny. Rozgrzanie organizmu złagodzi także dolegliwości bólowe stawów i mięśni, a więc jest doskonałą terapią w stanach przećwiczenia mięśni oraz w ramach ich rozluźnienia po intensywnym treningu.

KĄPIELE

RYTUAŁY KURLAND DLA CIAŁA I ZMYSŁÓW

Up

Zapraszamy do WellnessPRO Club – świata piękna, relaksu i zdrowego stylu życia.

WellnessPRO Club

ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club