WellnessPRO Club

Dla ciałaLiporadiologia
Liporadiologia

Każdy z nas chciałby cieszyć się nienaganną sylwetką. Najczęściej w gabinecie słyszymy takie wyznania: “chcę dobrze wyglądać w stroju kąpielowym na wakacjach, wstydzę się swojego ciała na plaży”, “mam komunię syna/córki i do tego czasu chcę dobrze wyglądać”, “idę za miesiąc na wesele do przyjaciółki z liceum i chcę wyglądać dobrze w sukience z odkrytymi nogami – mam wyglądać bosko”. Pytanie: co tu robić aby to wszystko osiągnąć? Jak wcześnie trzeba zacząć wykonywać zabiegi, aby zdążyć?

Nie od dziś wiadomo, że nie ma magicznej różdżki aby coś zadziałało “na już”. Na efekty potrzeba najzwyczajniej czasu i regularności. Mamy tendencje do tego aby odkładać różne rzeczy na później. Zabiegi na ciało, treningi, dietę. Mało osób wyciąga wnioski (jak co roku) i zajmuje się swoim ciałem odpowiednio wcześnie, tak aby spokojnie do ważnego wydarzenia uzyskać wymarzoną sylwetkę. Po co czekać? W tym roku zaplanuj sobie wszystko wcześniej, aby spokojnie w tym czasie skończyć realizować swoje postanowienia, podczas gdy znajomi będą się do tego dopiero zabierać. A gdy nadejdzie lato pochwalisz się piękną figurą i wymodelowanym ciałem bez grama cellulitu.

Bardzo ważne jest działanie wielotorowe. Ćwiczenia połączone z odpowiednią dietą i zabiegami modelującymi i antycellulitowymi przyniosą najlepsze efekty. Synergia działania na wielu płaszczyznach to klucz do sukcesu.

O ile na dietę i ćwiczenia wiele osób ma sprawdzone sposoby czy ulubione miejsca, to z wyborem odpowiedniego zabiegu na ciało nie jest tak łatwo. Oferta na rynku kosmetologicznym jest ogromna i przedział cenowy również. Często nie warto kusić się niską ceną, ponieważ często urządzenia nie są takie jak powinny być i zabiegi mogą okazać się nieskuteczne lub też będzie trzeba zrobić 2 razy więcej zabiegów, co reasumując będzie kosztowało tyle samo, a przedłuży się dodatkowo w czasie.

Zabiegi na ciało z urządzeniem Lipiradiologie Vinci II, to jest to, co spełni Wasze oczekiwania.

Mamy kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów Liporadiologii i wielu zadowolonych  klientów. Efekty zabiegów modelujących widzimy codziennie, na własne oczy, w naszym gabinecie. 

Wysoką skuteczność zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych RF, promieniowania IR, światła LED i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami pod ciśnieniem. Dzięki temu, w porównaniu ze wcześniejszymi metodami, Liporadiologia Vinci II ma bardziej skoncentrowane działanie ujędrniające, napinające i zagęszczające skórę, modelujące i antycellulitowe.

Nowością jest zastosowanie światła LED, które wnika w skórę, pobudzając do wydajniejszej pracy fibroblasty produkujące kolagen, elastynę, glikozaminy, a także glikoproteiny – co znacznie opóźnia efekt starzenia się skóry. Światło czerwone poprawia także krążenie, metabolizm komórkowy, łagodzi zaczerwienienie i podrażnienie skóry, a także zmniejsza nieprzyjemne uczucia podczas zabiegu (aczkolwiek wielu klientów uważa nasze zabiegi za niezwykle przyjemne i relaksujące).

Wspaniałe rezultaty daje zastosowane połączenie podciśnienia, z równoczesnym intensywnym masażem mechanicznym, wykonywanym przez specjalnie zbudowaną głowicę, co doskonale drenuje i ujędrnia skórę. 

Na fałd skórny działają również fale radiowe. Każda komórka tkanki przyjmuje część tej energii i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej strony ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki warstw skóry, co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawę ogólnej kondycji skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany w ułożeniu struktur białkowo-kolagenowych.

Zastosowanie promieniowania podczerwonego również ma swoje uzasadnienie – przygotowuje ono skórę do przyjęcia dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo. Specjalne profilowane rolki, napędzane mechanicznie, formują fałd skórny, na który działają podczerwień i fale radiowe, zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych.

Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie – mieści się to w granicach od 8 do 14 zabiegów w serii.

Powtarzamy je co 5-7dni – liczy się tu regularność zabiegów.

Podczas konsultacji, po zakwalifikowaniu do zabiegu, przedstawimy najlepszy plan zabiegowy jak i inne wskazania, których należy przestrzegać w trakcie wykonywania Liporadiologii.

Bardzo ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu – picie 2 litrów czystej wody dziennie, wspomaga to m.in. wypłukiwanie toksyn, które nagromadzone są w organizmie.

Wskazana jest zbilansowana dieta niskotłuszczowa, z ograniczeniem cukru i soli, tak aby wspomóc procesy zachodzące w naszym organizmie.

Bardzo ważną rzeczą jest ruch – podczas zabiegu “podkręcony zostaje metabolizm” i warto z tego skorzystać, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy zalegającej w organizmie wody. Może to być siłownia, różne zajęcia fitness lub taneczne, jak i jazda na rowerze, bieganie, basen lub też zwykły spacer. Najważniejsze aby był to ruch wykonywany regularnie.

Ważne jest kompleksowe podejście do zabiegów jak i wszelkich zaleceń, tak aby efekty były widoczne i długotrwałe.

Kto może skorzystać z zabiegów Liporadiologii?

Z zabiegów mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. 

Zabiegi są wskazaniem do modelowania sylwetki, wyszczuplania, ujędrniania, likwidacji cellulitu i stosuje się je na wybrane partie ciała. Działanie jest tu ukierunkowane dokładnie na dane miejsce np. brzuch lub uda. 

Seria zabiegów jest ustalona na 8 – 14 powtórzeń, po to aby uzyskać widoczne i trwałe efekty.

Po pierwszych 2-3 zabiegach widać zauważalnie gładszą skórę, nogi nie są obrzmiałe, zmniejsza się już powoli cellulit. W tym czasie zachodzą jeszcze procesy z pierwszego zabiegu i są one stymulowane kolejnymi. Wszelkie zmiany w strukturze skóry i tkanki tłuszczowej wymagają czasu. Ostateczne efekty serii zabiegowej są widoczne po około 2 miesiącach.

Decydując się na te zabiegi, trzeba wziąć pod uwagę że seria zajmie od 2,5 do nawet 4 miesięcy. Dlatego wczesna wiosna jest najodpowiedniejszym okresem na rozpoczęcie zmagania się z niepożądanym cellulitem, czy tkanką tłuszczową. Przykładowo rozpoczynając Liporadiologię w marcu, zakończymy pełną serię w połowie lub pod koniec maja. Jest to idealny miesiąc na tego typu zabiegi. Za to w czerwcu, na lato będzie już można cieszyć się z efektów i  poddać się urokom ciepłych dni, wyjazdom na urlop. Będzie można bez kompleksów eksponować na słońcu swoje wymodelowane ciało w najmodniejszym bikini.

Z tych zabiegów skorzystało już wielu klientów – zawsze są efekty. Od wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki po cofnięcie niechcianego cellulitu.

Nie wiesz jak zacząć przygodę z zabiegami na ciało? Umów się na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie.

Wyjaśnimy Ci wszystko dokładnie na temat dostępnych u nas zabiegów, odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i opowiemy o możliwych do uzyskania efektach.

Zapraszamy.

Aleksandra Głuszek.

Więcej
artykułów

Up

Zapraszamy do WellnessPRO Club – świata piękna, relaksu i zdrowego stylu życia.

WellnessPRO Club

ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club