Zabiegi specjalistyczne1

liporaDIOLOGIALipoRadioLogia Vinci II

Jest to najbardziej nowoczesne i najliporadiologia-1skuteczniejsze, medyczne urządzenie do zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki, całkowicie bezinwazyjną metodą.
Nigdy wcześniej nie było na rynku tak doskonale dopracowanego systemu do zwalczania niedoskonałości ciała i twarzy.
Liporadiologia Vinci II to urządzenie, które łączy najbardziej skuteczne technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry:

Wysoką skuteczność zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami. Dzięki temu, w porównaniu z wcześniejszymi metodami, LipoRadioLogia Vinci II ma bardziej skoncentrowane działanie ujędrniające i antycellulitowe.
Nowością jest zastosowanie światła LED, które wnika w skórę, pobudzając do wydajniejszej pracy fibroblasty produkujące kolagen, elastynę, glikozaminy, a także glikoproteiny – co znaczenie opóźnia efekt starzenia. Światło czerwone poprawia także krążenie oraz wspomaga likwidację tzw. „worków” pod oczami. Dodatkowo łagodzi zaczerwienienie i podrażnienie skóry, a także zmniejsza ból.
Doskonałe rezultaty daje zastosowane w Liporadiologii Vinci II połączenie podciśnienia, z równoczesnym intensywnym masażem mechanicznym, wykonywanym przez specjalnie zbudowaną głowicę, co doskonale drenuje i ujędrnia skórę. Na fałd skórny działają również fale radiowe. Każda komórka tkanki przyjmuje część tej energii i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej strony ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki warstw skóry, co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawę ogólnej kondycji skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany w ułożeniu struktur białkowo-kolagenowych.
Zastosowanie promieniowania podczerwonego również ma swoje uzasadnienie –przygotowuje ono skórę do przyjęcia dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo. Specjalne profilowane rolki napędzane mechanicznie formują fałd skórny, na który działają podczerwień i fale radiowe, zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych.

Przeciwwskazaniem są:
Nieodwracalne uszkodzenia skóry i naczyń (zmiany troficzne, miażdżyca tętnic) oraz obrzęki. Zaburzenia czucia, świeże urazy grożące krwawieniem oraz choroby zakrzepowe (np. zakrzepowe zapalenie żył). Nadciśnienie tętnicze od II stopnia wg WHO. Okres ciąży i karmienia piersią. Gorączka. Stany po zawale. Wady serca. Choroby nerek, trzustki, wątroby. Ostre stany zapalne. Choroby nowotworowe i niewydolność krążenia są bezwzględnym przeciwwskazaniem.

Zabiegi na ciało wykonujemy w serii od 8 do 14 w odstępie tygodnia. Indywidualny plan działania dobierze podczas pierwszej konsultacji nasza Kosmetyczka.

NOWA PROMOCYJNA CENA:  99 zł / partię (wyjątek – uda – przód lub tył obu ud – 99 zł lub 198 zł za oba uda przód i tył)

O LipoRadioLogi w prasie specjalistycznej:
http://beautyinspiration.pl/premiera-sezonu-liporadiologie-vinci-ii-by-lesthezone/
http://www.medi-tour.pl/797,0,liporadiologia-vinci.html
http://www.cabines.pl/nowosci/562/liporadiologie-vinci-ii.html

A oto efekty zabiegów:przed i po1

LIPO RAZEM FALA

Czytaj więcej

Cennik

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ – TEL. 81 473 63 06

Kriolipoliza

Odchudzanie przez zamrażanie
Kriolipoliza jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury (“crio” zimno, “lipo” tłuszcz, i “lisis” rozpad). Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

Sposób działania:Kriolipoliza002Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej lub doprowadzić do jego wysmuklenia. Następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia. Dzięki głowicy zostaje pobrane ciepło z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany. Aby osiągnąć zamierzony cel rozpadu komórek tłuszczowych stosujemy temperaturę od +2 C do +0 C. W czasie zabiegu zachodzi apoptoza ( obumieranie) komórek tłuszczowych w wyniku ekspozycji na zimno, co prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego. Komórki zapalne stopniowo trawią zajęte komórki tłuszczowe. Odbywa się to w przeciągu kilku tygodni, a nawet miesięcy po zabiegu. Lipidy z komórek tłuszczowych są powoli uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny w celu przekształcenia, podobnie jak to się dzieje z tłuszczem pochodzącym z pożywienia. W rezultacie grubość tkanki tłuszczowej ulega zmniejszeniu, a obszar na którym wykonywany był zabieg ulega wysmukleniu. Redukcja krągłości zauważalna jest u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach po zakończonej serii zabiegowej. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Odczucia pacjenta i reakcja skóry po zabiegu kriolipolizy:
Po wykonanym zabiegu na danym obszarze występuje zaczerwienienie i może wystąpić drętwienie (chwilowe zaburzenie wrażliwości spowodowane działaniem niskiej temperatury) obszarów ciała poddanych zabiegowi, stan ten może się utrzymywać do kilku godzin po sesji zabiegowej. W wyjątkowych sytuacjach może pojawić się niewielki krwiak, który w ciągu kilku dni, tygodni ulegnie resorpcji.
U osób szczupłych, z mało zbitą tkanką i u kobiet po porodach, mogą wystąpić miejscowe przemrożenia naskórka, bardzo powierzchowne. Ustępują one bez śladu po 7 do 30 dni. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może podjąć swą normalną aktywność z uwzględnieniem ograniczenia intensywnych ćwiczeń fizycznych przez okres od 7 do 10 dni.

Wskazania do zabiegu kriolipolizy:
• Tkanka tłuszczowa zlokalizowana miejscowo: głównie w okolicach talii, brzucha, zewnętrznych części ud, dolnych pleców, ale także na ramionach, pośladkach.
•Niewskazane dla pacjentów o nadwadze przekraczającej 10 kg

Efekty:
• Efekt końcowy po zabiegu nie jest natychmiastowy (trzeba czekać, aż organizm pozbędzie się uszkodzonych podczas zabiegu komórek tłuszczowych), gdyż proces usuwania przez organizm uszkodzonych komórek tłuszczowych trwa kilka tygodni.
•Efekty zaczynają być widoczne po upływie 4 tygodni (w pełni uwidaczniają się po upływie 3 m-cy).
• 20 – 30% redukcji tkanki tłuszczowej w zassanym obwodzie (1 zabieg). To przekłada się na około 1,5 cm mniej w obwodzie.
• Efekty uzależnione są od: płci (kobiety wolniej i trudniej tracą masę niż mężczyźni), wieku (po 35- 40 roku życia spada tempo metabolizmu i usuwaniu związków powstałych z rozpadu tkanki tłuszczowej), chorób metabolicznych, które mogą go zakłócić (np. choroby tarczycy, przysadki, leki hormonalne, sterydy itp.)

kriolipoliza-efektyUwaga!
Ważne jest by nie przytyć podczas serii zabiegów i w czasie oczekiwania na efekty, ponieważ wtedy nie zaobserwujemy zmian.
Przeciwwskazania:
Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzona zostaje szczegółowa konsultacja uwzględniająca wskazania i przeciwwskazania do zabiegu.
Przeciwwskazaniem jest: cukrzyca, padaczka, rozrusznik serca, krioglobulinemia, choroba Raynaud, pokrzywka z zimna, ciąża i karmienie piersią, zaburzenia pracy nerek, zaburzenia pracy wątroby, miejscowe zaburzenia krążenia, miejscowe stany zapalne, otwarte rany.

 

Cennik

 

 

 

ENDERMOLOGIA NOWEJ GENERACJI
Endermologia z laserem biostymulacyjnym

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną stymulując fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Pobudzony zostaje także metabolizm tkanki tłuszczowej i organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu.

Dzięki zabiegowi ENDERMOLOGII możemy:
– skutecznie rozbić złogi cellulitowe i pozbyć się cellulitu,
– wymodelować i wyszczuplić sylwetkę,
– ujędrnić skórę

Wykorzystując w zabiegu ENDERMOLOGII laser biostymulacyjny uzyskujemy dodatkowo poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnych. Zwiększa się także odpływ nadmiaru limfy i przyrost kolagenu i elastyny. Laser biostymulacyjny nadaje tkankom skórnym nową i wzmocnioną elastyczność.
Dzięki połączeniu endermologii i lasera biostymulacyjnego uzyskujemy jeszcze lepsze efekty w walce z cellulitem oraz utratą jędrności skóry.

Do zabiegu endermologii użyta jest specjalna oliwka o właściwościach antycellulitowych, przez co zabieg staje się jeszcze bardziej skuteczny.

Podczas zabiegu ENDERMOLOGII naszym urządzeniem VINCI II nie jest potrzebne użycie kombinezonu.

Wskazania:
– cellulit,
– jako zabieg uzupełniający po liposukcji,
– obrzęki,
– niewydolność żylna,
– stany napięciowe mięśni,
– bóle mięśniowe na różnym tle,

Przeciwwskazania:
– nowotwór,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– stany zapalne naczyń krwionośnych,
– infekcje i stany zapalne skóry,
– regularne i długotrwałe stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
– mechaniczne uszkodzenia skóry i naskórka,
– żylaki,
– egzema,
– trądzik różowaty i zapalny.

Endermologia na wybraną partię ciała (lub dwie mniejsze) – 30 minut
1 zabieg – 105 zł
10 zabiegów – 950 zł
15 zabiegów – 1260 zł

Endermologia na całe ciało – 60 minut
1 zabieg – 129 zł
10 zabiegów – 1150 zł
15 zabiegów – 1545 zł

logo-footer

WellnessPRO Club
ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club

zestawienie