zabiegi specjalistyczne

 Laser frakcyjny CO2 PERFECTUS  S.T.S

Laser frakcyjny służy do odmładzania twarzy, rąk i dekoltu oraz do usuwania blizn potrądzikowych. Laser frakcyjny emituje wiązkę dwutlenku węgla, dzięki czemu przyspiesza szybszą odnowę stref zniszczonych. Lasera frakcyjny poprawia stan skóry, szczególnie pod kątem pigmentacji oraz rozszerzonych porów.

Wskazania : Komórki skóry  właściwej poddane działaniu lasera tworzą nowe struktury kolagenu  i następuje proces remodelowania tej substancji, dlatego laseroterapia usuwa blizny potrądzikowe, zmiany skórne i piegi.

Wskazania do zastosowania laserów frakcyjnych cząstkowych typu fraxel są bardzo szerokie i wszechstronne. Skuteczność i bezpieczeństwo tej metody zostały udowodnione klinicznie, a ze względu na krótki okres gojenia stał się bardzo powszechny, jako szybki sposób odmładzania i leczenia defektów skóry. Laser frakcyjny nie zatrzyma wprawdzie zegara biologicznego, jednak może bardzo skutecznie go spowolnić

Opis zabiegu: Laser frakcyjny różni się w zależności od wybranych ustawień, zarówno pod względem ilości otworów na cm², jak i pod względem mocy i czasu trwania impulsu. Im większą moc ma laser frakcyjny i czas trwania impulsu, tym większa inwazja, większy stan zapalny , dłuższy proces gojenia oraz lepsze efekty odmładzania. W zależności od właściwości skóry, możliwości pacjenta, dobiera się określone parametry impulsu.

Laser frakcyjny jest praktycznie bezbolesny, stosuje się znieczulenie miejscowe .

Przeciwwskazania :

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Opalanie na słońcu , solarium (również natryskowym) lub stosowanie kremów samoopalających  w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed zabiegiem ze względu na zmiany kolorytu skóry.
  • Stosowanie witaminy A i karotenu w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed zabiegiem ze względu na ich wpływ na koloryt skóry.
  • Przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, antybiotyków o działaniu fotouczulającym, antydepresantów, retinoidów  w czasie krótszym niż sześć miesięcy przed zabiegiem ze względu na możliwość wystąpienia reakcji chemicznej.
  • Spożywanie alkoholu w czasie krótszym niż 24 godziny przed zabiegiem ze względu na zmniejszenie krzepliwości krwi.
  • Nowotwór, padaczka, cukrzyca , rozrusznik serca.
  • Bielactwo lub łuszczyca w miejscu poddawanym zabiegowi

 

 

CENNIK

Partia

Cena regularna 1 zabieg

Promocja 1 zabieg

Cena za 1 zabieg, przy serii 3 zabiegów *

TWARZ

800 zł

699 zł

599 zł

OCZY / OKOLICE UST / POLICZKI / CZOŁO

400 zł

299 zł

229 zł

SZYJA / DEKOLT / DŁONIE

600 zł

450 zł

399 zł

TWARZ + SZYJA

1300 zł

1199 zł

999 zł

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

1800 zł

1400 zł

1199 zł

* KUPUJĄC SERIĘ 3 ZABIEGÓW, MOŻESZ ZAPAŁCIĆ W RATACH ! WAŻNOŚĆ PAKIETU ROK!

KONSULTACJA – BEZPŁATNA


LipoRadioLogia

LipoRadioLogia łączy w sobie kilka najnowocześniejszych technologii do walki z wiotkością skóry i zmarszczkami.
Jej działanie zaczyna się wewnątrz skóry.
Światło LED stymuluje komórki do produkcji kolagenu i przygotowuje do przyjęcia Fali Radiowej bipolarnej.
Fala Radiowa doprowadza do skracania połączeń międzykomórkowych, co intensywnie odmładza i obkurcza skórę. Dzięki temu likwidujemy nadmiar obwisłej skóry na policzkach, podwójny podbródek jak i opadające powieki.
Laser Biostymulujący przyspiesza detoksykację i przyspiesza przemianę materii Masaż podciśnieniowy obejmuje głębsze warstwy skóry, pobudza krążenie krwi i limfy, zmniejsza obrzęki.

Wskazania: Zabieg przeznaczony od 35 roku życia dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia aby przeciwdziałać starzeniu się skóry.

Pamiętaj łatwiej przeciwdziałać, niż likwidować to, co już istnieje. My Ci w tym pomożemy.

Fale Radiowe RF – lifting bez skalpela

Kolagen jest dla Twojej skóry rusztowaniem. Kiedy wiązania kolagenu ulegają rozluźnieniu, skóra traci jędrność i elastyczność, a Ty dobre samopoczucie.

Co to jest radiofrekwencja?
Radiofrekwencja (RF), dzięki zastosowaniu fal radiowych, pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Jej najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel, dlatego metoda nazywana jest liftingiem bez skalpela.

Włókna, które w procesie starzenia ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, poddane działaniu fal radiowych stają się bardziej sprężyste i elastyczne.

Efektem działania fali radiowych jest wyraźna redukcja zwiotczeń, podniesienie owalu twarzy, likwidacja tzw. chomiczków, kurzych łapek, opadających powiek i podbródka. Fale mają właściwości liftingujące i odmładzające skórę. Tkanki są dotlenione i odżywione, a skóra ma wzmocnioną odporność na czynniki zewnętrzne.

RF poprawia krążenie krwi i limfy, co ma pozytywny wpływ na wszystkie tkanki ciała. Efektywność działania fal radiowych można obserwować bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Jednak pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu będzie działać przez następne 6 miesięcy. Ostatecznie nastąpi gruntowna przebudowa struktury skóry i jej odmłodzenie. Oczywiście najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii ok. 10 zabiegów.

Wskazania:
Lifting twarzy,szyi i dekoltu, poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu/likwidacja zwiotczeń, usunięcie opadających powiek górnych, wygładzenie kurzych łapek, wypłycanie zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych, poprawa owalu twarzy/likwidacja tzw chomiczków, likwidacja zwisającego tzw/drugiego podbródka, wygładzenie fałdów wargowo-nosowych .

Jak często?
• Zabiegi wykonujemy zawsze w serii od 2 do 8 zabiegów ze względu na silne działanie fal radiowych co dwa tygodnie
• Zabieg przypominający raz na pół roku
• Po 3 latach kolejna seria

Przeciwskazania:
ciąża, okres karmienia, miesiączka (zabiegi na ciało), choroby nowotworowe, epilepsja, stwardnienie rozsiane, metalowe implanty, rozrusznik serca i zastawka serca, niewydolność serca i nadciśnienie tętnicze, zaburzenia czucia, zapalenia żył, trądzik różowaty, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, nadczynność tarczycy, ostre stany zapalne zatok, wkładka domaciczna (zabiegi na brzuch), złote nici, zaburzenia krzepliwości.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polegający na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Wyobraź sobie zabieg, podczas którego specjalistyczna głowica z kilkudziesięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwa naskórek skóry Twojej twarzy. Te mikronakłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

Jak działa urządzenie
Specjalistyczna nakładka z igłami z polimeru medycznego ( brak wysięku krwi, ryzyka alergii, zagrożenia bakteriologicznego) jest sterylnie zapakowana i przeznaczona tylko dla jednego zabiegu. Dzięki temu rozwiązaniu zabieg jest bardzo sterylny i bezpieczny. Przy biorewitalizacji aplikator ma podłużny kształt z 20-ma mikroigłami. Dzięki temu poza pracą na całej powierzchni skóry twarzy, szyi i dekoltu dodatkowo możemy opracować poszczególne linie zmarszczek.

Działanie:
intensywna, ale ściśle kontrolowana stymulacja naskórka, natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych, reaktywacja wszystkich funkcji skóry, polepszenie procesów samonaprawczych skóry (gojenie się tkanki po mikronakłuciach), regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, redukcja zmarszczek mimicznych, poprawa owalu twarzy, polepszenie elastyczności skóry

Wskazania:
Cienka i wiotka skóra, cera trądzikowa, linie mimiczne, skóra wyniszczona solarium i słońcem, grube skóry pokryte bliznami, słaba tkanka łączna, drobne zmarszczki, skóra ze skłonnościami do zaczerwienienia, dla każdego rodzaju skóry

Przeciwwskazania:
brodawki, pieprzyki, znamiona, zranienia, stany zapalne, choroby skóry.

Efekty:
kontrolowane usuwanie obumarłych komórek, poprawa mikroobiegu, stymulacja podziałów komórkowych, zwężenie ujścia mieszków włosowych i łojowych, rozjaśnienie zmian barwnikowych, odświeżenie karnacji skóry, lepsze wchłanianie produktów, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zmniejszenie produkcji gruczołów łojowych, przeciwzapalne,uspokajające, Zabiegi mogą być wykonywane w wersji podstawowej lub rozbudowanej, jako pojedynczy zabieg lub w serii co tydzień (od 3 do 10 zabiegów).

Biorewitalizacja
To zabieg polegający na wykonaniu mikronakłuć głowicą z 20 mikroigłami nie powodującymi wysięku krwi na całej powierzchni twarzy, szyi lub dekoltu. Pobudza regenerację, proces produkcji kolagenu i elastyny, wygładza i ujędrnia owal twarzy (Twarz, szyja, dekolt, dłonie, kolana, przedramiona, piersi)

Redukcje zmarszczki – to zabieg polegający na wykonaniu serii mikronakłuć niezwykle precyzyjnej głowicy dokładnie w dnie zmarszczki, jednocześnie ją stymulując i suplementując preparatem z Argireliną, która “relaksuje” mięśnie zagniatające bruzdę.
Procedura jest niezwykle skuteczna i komfortowa, pozwala na opracowanie zmarszczek w bardzo newralgicznych miejscach jak oczy i usta (bruzdy i zmarszczki na twarzy, dekolcie, szyi, blizny i rozstępy na całym ciele) Biorewitalizację łączymy z redukcją zmarszczek i poliabrazją.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej tj. Biorewitalizacja i redukcja zmarszczek wymagają odpowiedniej pielęgnacji domowej.

Czas ok. 80 min. – 110 min.

Zabieg z efektem „WOW”
Poliabrazja z mezoterapią ultradźwiękową i trzy-składnikowym koktajlem składników aktywnych

Innowacyjny zabieg poliabrazji w połączeniu z mezoterapią ultradźwiękową, podczas której wprowadzamy koktajl trzy-składnikowy, na czele którego jest czysty kwas hialuronowy, a pozostałe substancje-peptydy są indywidualnie dobierane do potrzeb skóry. Zawierają one naturalne składniki bez parabenów, konserwantów i chemicznych dodatków. Ich czysta, 100% postać gwarantuje wspaniały efekt wygładzenia, pojędrnienia i zmniejszenia ilości zmarszczek.

Zabieg poliabrazji polega na tzw. polerowaniu naskórka dzięki czemu usuwamy jego martwe komórki. Natomiast mezoterapia to bezinwazyjna metoda odmładzania skóry, w której następuje transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej. Celem zabiegu jest pobudzenie tkanki skórnej do wytwarzania kolagenu i elastyny, dzięki czemu nasza skóra odzyska sprężystość i jędrność, a zmarszczki zostaną wygładzone.
Za sprawą mezoterapii ultradźwiękowej podczas zabiegu komórki zostają również dodatkowo pobudzone do aktywności, objawiającej się lepszym wchłanianiem składników dostarczonych im w postaci roztworu. Wprowadzone substancje dobrane są indywidualnie do potrzeb skóry i działają jeszcze do 48 godzin po zabiegu.
Mezoterapia ultradźwiękowa jest zabiegiem bezbolesnym, w trakcie jego wykonywania pojawić się może jedynie lekkie uczucie mrowienia. Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego trybu życia. Wskazany na wszystkie nawet najdelikatniejsze partie twarzy i ciała oraz przy bardzo wrażliwej skórze. Dla skóry potrzebującej nawilżenia i ujędrnienia.

W każdym zabiegu stosowany jest naturalny 5 % kwas hialuronowy natomiast inne skłądniki są indywidualnie dobrane do potrzeb skóry. Kwas ten jest konserwowany ekologicznie (bez Phenoxyetanolu) i zawiera kwas hialuronowy o trzech różnych wielkościach cząsteczek:
– o ultraniskiej masie cząsteczkowej – jego cząsteczki są tak małe, że z łatwością przenikają do głębszych warstw skóry, gdzie zatrzymują wilgoć, pęcznieją i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Zapewniają efekt długotrwałego nawilżenia, dwukrotnie mocniejszego niż zwykły kwas hialuronowy, utrzymującego się nawet po oczyszczeniu skóry.
– niskocząsteczkowy – wnika w warstwę rogową naskórka silnie ją nawilżając od wewnątrz
– wielkocząsteczkowy – tworzy na powierzchni naskórka delikatny, ochronny film, zatrzymujący wilgoć

CZYLI W SKRÓCIE, NASZYM KWASEM HIALURONOWYM W CZYSTEJ POSTACI DZIAŁAMY NA:
– POWIERZCHNI NASKÓRKA,
– WARSTWĘ ROGOWĄ
– SKÓRĘ WŁAŚCIWĄ

Podczas zabiegu nasza kosmetyczka dobierze składniki, dzięki którym uzyskamy oczekiwany efekt. Oto one i ich właściwości:

MATRIXYL 3000 jest to jeden z najbardziej znanych składników anti-aging o bardzo wysokiej skuteczności przeciwzmarszczkowej, wykorzystywany w recepturach najdroższych kosmetyków – u nas masz go w czystej postaci!
Jego główne działania to:
przebudowa, naprawa skóry
zwiększenie kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego w naskórku
zapobieganie starzeniu się skóry
mnniej widoczne zmarszczki wokół oczu i ust

ADIFILL PEPTIDE wspaniale sprawdza się przy:
skórach pozbawionych jędrności szczególnie w okolicach pod oczami
opuszczonym owalu twarzy
zwiększeniu ilość tkanki tłuszczowej w tych miejscach, w których jest potrzebna (wokół ust, oczu), dzięki czemu skóra jest bardziej napięta
redukcji zmarszczek mimicznych

HEKSAPEPTYD BOTOX LIKE– to nowoczesny, nietoksyczny peptyd, który przenika do głębszych warstw skóry, ma siłę działania zbliżoną do botoksu, ale jest bezpieczny i łagodny dla skóry,
spłycenie zmarszczek mimicznych w okolicy oczu, ust i na czole
rozluźnia mięśnie twarzy zapobiegając tworzeniu się nowych zmarszczek mimicznych i wygładzając istniejące, ale bez efektu nieruchomej maski
hamuje powstawanie nowych zmarszczek mimicznych
pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu
nawilża skórę i hamuje utratę wody przez naskórek
działa przeciwbakteryjnie i łagodzi stany zapalne – za sprawą magnezu

Efekty:
wygładzenie powierzchni skóry, oczyszczenie ujść mieszków włosowych i łojowych, znacznie poprawia zdolność wchłaniania produktów, intensywne a jednocześnie bezpieczne usuwanie martwych komórek. Nawilżenie,zmniejszenie TEWL (przeznaskórkowej utraty wody),zwiększenie jędrności i elastyczności skóry,wygładzenie i zmiękczenie skóry,wspomożenie regeneracji naskórka.

Wskazania:
przetłuszczona, błyszcząca skóra, zmarszczki mimiczne, również w przypadku cienkiej skóry , skóra zanieczyszczona lub zniszczona nadmiarem opalania, skóra trądzikowa , skóra z przebarwieniami, zszarzała, zmęczona, skóra z nadmiernie zrogowaciałym naskórkiem o szerokich ujściach mieszków włosowych i łojowych, skóra odwodniona i przesuszona

Przeciwwskazania:
miejsca z brodawkami, znamionami, otwarte rany i zadrapania, stany zapalne i choroby skóry, gorączka, metalowe implanty w ciele, rozrusznik serca, nowotwory, ciąża

Przebieg: demakijaż, zmiękczenie skóry koktajlem kwasów Peeling 10%, jednorazowa sterylna głowica porusza się ruchem okrężnym, polerując i stymulując skórę, posiada ona 92 wypustki w formie koron z zaokrąglonymi brzegami, dzięki czemu jest niezwykle bezpieczna, nie podrażnia nadmiernie skóry, wmasowanie preparatu 5% kwasem hialuronowym, wykonanie mezoterapii ultradźwiękowej lub masażu, maska dobrana do potrzeb , krem indywidualnie dobrany
Obszar wykonywanych zabiegów poliabrazji: dekolt, szyja, twarz włącznie z partią wokół oczu, na powiekach i ust
Zabiegi mogą być wykonywane w seriach 4-6 zabiegów po 2 w miesiącu lub jako oczyszczenie, odświeżenie skóry raz w miesiącu.
Czas ok. 80 min.

Czy masz 35, 45 czy 55 lat zabieg zostanie dostosowany do Twoich potrzeb….

Cennik

 

Poliabrazja

Zabieg polegający na usuwaniu martwych komórek i złuszczaniu naskórka. Wskazany na wszystkie nawet najdelikatniejsze partie twarzy i ciała oraz przy bardzo wrażliwej skórze.

Efekty:
wygładzenie powierzchni skóry, rozjaśnienie przebarwień, oczyszczenie ujść mieszków włosowych i łojowych, znacznie poprawia zdolność wchłaniania produktów, intensywne a jednocześnie bezpieczne usuwanie martwych komórek

Wskazania:
przetłuszczona, błyszcząca skóra, zmarszczki mimiczne, również w przypadku cienkiej skóry oraz występowania blizn, skóra zanieczyszczona lub zniszczona nadmiarem opalania, skóra trądzikowa oraz z widocznymi bliznami, w tym po ospie wietrznej, skóra z przebarwieniami, zszarzała, zmęczona, skóra z nadmiernie zrogowaciałym naskórkiem o szerokich ujściach mieszków włosowych i łojowych

Przeciwwskazania:
miejsca z brodawkami, znamionami, otwarte rany i zadrapania, stany zapalne i choroby skóry, gorączka

Przebieg: demakijaż, zmiękczenie skóry koktajlem kwasów Peeling 10%, jednorazowa sterylna głowica porusza się ruchem okrężnym, polerując i stymulując skórę, posiada ona 92 wypustki w formie koron z zaokrąglonymi brzegami, dzięki czemu jest niezwykle bezpieczna, nie podrażnia nadmiernie skóry, wmasowanie preparatu Hialuron comlex, krem

Obszar wykonywanych zabiegów poliabrazji: dekolt, szyja, twarz włącznie z partią wokół oczu, na powiekach i ust

Zabiegi mogą być wykonywane w seriach 4-6 zabiegów po 2 w miesiącu lub jako oczyszczenie, odświeżenie skóry raz w miesiącu.
Łączymy z zabiegami biorewitalizacji i mezoterapii mikroigłowej.

Czas ok. 60 min.

Mezoterapia ultradźwiękowa

Bezinwazyjna metoda odmładzania skóry, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają pole elektryczne i fale ultradźwiękowe. Celem zabiegu jest pobudzenie tkanki skórnej do wytwarzania kolagenu i elastyny. Substancje aktywne stosowane są w formie mieszaniny, zwanej koktajlem, dobranym indywidualnie do potrzeb skóry.
Impulsy elektryczne i ultradźwiękowe docierają nie tylko do położonych głęboko warstw skóry, lecz także, poprzez błonę komórkową do wnętrza komórek. Komórki zostają również dodatkowo pobudzone do aktywności, objawiającej się w lepszym wchłanianiu dostarczonych im w postaci roztworu składników. Wprowadzone w jego trakcie substancje działają jeszcze do 48 godzin po zabiegu.
Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezbolesnym, w trakcie jego wykonywania pojawić się może jedynie lekkie uczucie mrowienia. Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego trybu życia.

Wskazania:
utrata elastyczności skóry, profilaktyka przeciwzmarszczkowa Mezoterapia bezigłowa przynosi najlepsze efekty, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów.

Efekty:
regeneracja skóry po kąpielach słonecznych, poprawa elastyczności skóry (zwiększona produkcja kolagenu), redukcja oraz wygładzenie zmarszczek, podniesienie poziomu nawilżenia skóry, dotlenienie i regeneracja skóry, poprawa jędrności i napięcia skóry, poprawa owalu twarzy
Efekty są uzależnione od substancji jakie zostaną wykorzystane do zabiegów.

Przeciwwskazania:
ciąża, metalowe implanty w ciele, rozrusznik serca, epilepsja, uczulenie i nadwrażliwość na prąd galwaniczny, nowotwory, świeża ekstrakcja zęba

Czas ok. 60 – 80 min.

Matrix – 14 genów młodości

Odmładzający zabieg reaktywujący 14 genów młodości. Przeznaczony dla osób, które zmagają się z wyraźnie zaznaczonymi zmarszczkami mimicznymi czy utratą sprężystości skóry. Innowacyjne składniki aktywne m.in. Matrixyl 3000 poprawią kondycję skóry, przywracając jej dawną elastyczność i blask. Maska z liftującym rubinem wymodeluje owal twarzy oraz da uczucie napięcia i liftu skóry, a także sprawi, że skóra będzie promienna, wypoczęta i młodsza.

czas ok. 80 min.

Cennik

logo-footer

WellnessPRO Club
ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club

zestawienie