zabiegislim

liporaDIOLOGIA
LipoRadioLogia na ciało

WSKAZANIA:

– cellulit
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– wiotkość skóry, utrata jędrności
– blizny i rozstępy
– opuchlizna kończyn
– jako zabieg wyszczuplający, drenujący
– dla zwiększenia napięcia mięśni

EFEKTY:

liporadiolooWysoką skuteczność zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami. Dzięki temu, w porównaniu z wcześniejszymi metodami, LipoRadioLogia Vinci II ma bardziej skoncentrowane działanie ujędrniające i antycellulitowe.

Na fałd skórny działają fale radiowe, każda komórka tkanki przyjmuje część tej energii i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej strony ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki warstw skóry, co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawę ogólnej kondycji skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany w ułożeniu struktur białkowo-kolagenowych.
Zastosowanie promieniowania podczerwonego również ma swoje uzasadnienie –przygotowuje ono skórę do przyjęcia dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo. Specjalne profilowane rolki napędzane mechanicznie formują fałd skórny, na który działają podczerwień i fale radiowe, zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych.
Nowością jest zastosowanie światła LED, które wnika w skórę, pobudzając do wydajniejszej pracy fibroblasty produkujące kolagen, elastynę, glikozaminy, a także glikoproteiny – co znacznie opóźnia efekt starzenia. Światło czerwone poprawia także krążenie. Dodatkowo łagodzi zaczerwienienie i podrażnienie skóry, a także zmniejsza ból.
Doskonałe rezultaty daje zastosowane w Liporadiologii Vinci II połączenie podciśnienia, z równoczesnym intensywnym masażem mechanicznym, wykonywanym przez specjalnie zbudowaną głowicę, co doskonale drenuje i ujędrnia skórę.

Efekty po 1 serii zabiegów:

– redukcja cellulitu o 2 stopnie
– redukcja w obwodach (do 2,5 cm w udach, do 4 cm w pasie)
– zmniejszenie o 1-2 rozmiarów w okolicy zabiegowej
– wymodelowanie sylwetki
– przywrócenie jędrności skóry
– zwiększenie napięcia skóry
– uelastycznienie skóry
– zmniejszenie blizn i obkurczenie rozstępów

Zabiegi na ciało wykonujemy w serii od 10 do 14 w odstępie tygodnia. Indywidualny plan działania dobierze podczas pierwszej konsultacji nasza Kosmetyczka.

O LipoRadioLogii w prasie specjalistycznej:

PREMIERA SEZONU LipoRadioLogie™ VINCI II by LestheZone®


http://www.medi-tour.pl/797,0,liporadiologia-vinci.html
http://www.cabines.pl/nowosci/562/liporadiologie-vinci-ii.html

I w sieci:

https://www.youtube.com/results?search_query=liporadiologia+vinci

 

ENDERMOLOGIA NOWEJ GENERACJI
Endermologia z laserem biostymulacyjnym

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną stymulując fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Pobudzony zostaje także metabolizm tkanki tłuszczowej i organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu.

Dzięki zabiegowi ENDERMOLOGII możemy:

 Designed by Nensuria

Designed by Nensuria

– skutecznie rozbić złogi cellulitowe i pozbyć się cellulitu,
– wymodelować i wyszczuplić sylwetkę,
– ujędrnić skórę

Technologia, którą wyróżnia się Endermologia Vinci jest laser biostymulacyjny.

Wykorzystując w zabiegu ENDERMOLOGII laser biostymulacyjny uzyskujemy dodatkowo poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnych. Zwiększa się także odpływ nadmiaru limfy i przyrost kolagenu i elastyny. Laser biostymulacyjny nadaje tkankom skórnym nową i wzmocnioną elastyczność.
Dzięki połączeniu endermologii i lasera biostymulacyjnego uzyskujemy jeszcze lepsze efekty w walce z cellulitem oraz utratą jędrności skóry.

Do zabiegu endermologii użyta jest specjalna oliwka o właściwościach antycellulitowych, przez co zabieg staje się jeszcze bardziej skuteczny.

Podczas zabiegu ENDERMOLOGII naszym urządzeniem VINCI II nie jest potrzebne użycie kombinezonu.

Wskazania:
– cellulit,
– jako zabieg uzupełniający po liposukcji,
– obrzęki,
– niewydolność żylna,
– stany napięciowe mięśni,
– bóle mięśniowe na różnym tle,

Przeciwwskazania:orange-peel-273151_1920
– nowotwór,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– stany zapalne naczyń krwionośnych,
– infekcje i stany zapalne skóry,
– regularne i długotrwałe stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
– mechaniczne uszkodzenia skóry i naskórka,
– żylaki,
– egzema,
– trądzik różowaty i zapalny.

Endermologia na wybraną partię ciała (lub dwie mniejsze) – 30 minut
1 zabieg – 105 zł
10 zabiegów – 950 zł
15 zabiegów – 1260 zł

 

Endermologia na całe ciało – 60 minut
1 zabieg – 129 zł
10 zabiegów – 1150 zł
15 zabiegów – 1545 zł

 

FALA RADIOWA FRAKCYJNA NA CIAŁO

Wskazania:

– wiotkość skóry ramion, brzucha, ud, kolan, pośladków
– obecność blizn spowodowanych zmianami hormonalnymi (dojrzewanie, ciąża, menopauza) lub mechanicznym rozciągnięciem (ciąża, duże wahania wagi, szybkie schudnięcie)
– po zabiegu liposukcji

Efekty:

– redukcja wiotkości skóry, która powstała po ciąży, odchudzaniu lub w wyniku procesu starzenia się
– redukcja rozstępów i blizn
– podniesienie pośladków
– odbudowa prawidłowej struktury skóry
– stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
– pobudzenie krążenie krwi, odżywienie i dotlenienie tkanek
– poprawa nawilżenia, kolorytu i ogólnego wyglądu skóry

liporadiologia-1-700x737Co to jest technologia fal radiowych?
Technologia fal radiowych to bardzo wszechstronna metoda naturalnej stymulacji skóry, która umożliwia odzyskanie jej dawnej jędrności i elastyczności. Zabieg jest bardzo przyjazny dla naszego organizmu, ponieważ stymuluje i przyspiesza naturalne procesy, które i tak zachodzą w naszej skórze, ale na przykład w wyniku starzenia się, utraciły swoje naturalne tempo. Efektywność działania fal radiowych można obserwować bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Jednak pobudzenie skóry do odnowy i regeneracji będzie działać przez następne 6 miesięcy. Ostatecznie nastąpi gruntowna przebudowa struktury skóry i jej odmłodzenie. Oczywiście najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii ok. 10 zabiegów.
Zabiegi na rozstępy
Proces regeneracji blizn i rozstępów przebiega dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów odmładzających. Skóra zostaje pobudzona do intensywnej pracy, w wyniku czego produkuje jeszcze więcej kolagenu i elastyny – szkieletu niezbędnego do odbudowania prawidłowej strukturalnie skóry!
Regularnie stymulowana skóra cały czas utrzymuje produkcję kolagenu i elastyny na wysokim poziomie – właśnie dlatego warto robić zabiegi w serii. Ostateczny efekt zabiegu pojawia się po kilku-kilkunastu tygodniach, kiedy zakończą się już wszystkie naturalne procesy odnowy i regeneracji. Oczywiście nie pojawiają się one nagle – stopniowo obserwujemy jak każdego dnia skóra wygląda coraz lepiej!

Jak często?
• Zabiegi wykonujemy zawsze w serii od 8 do 10 zabiegów co 2 tygodnie
• Zabieg przypominający raz na pół roku
• Po 3 latach kolejna seria

 

Cena:

  • zabiegi na partie takie jak: brzuch, pośladki, łydki, boczki, ramiona – 150 zł / zabieg

Przy serii 10 zabiegów – 10 zabieg gratis

  • zabiegi na partie takie jak: uda – 200 zł / zabieg

Przy serii 10 zabiegów – 10 zabieg gratis

 

FALA RADIOWA FRAKCYJNA I LIPORADIOLOGIA VINCI

WSKAZANIA:

– cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej
– duży problem z wiotkością i utratą jędrności skóry ramion, brzucha, ud, kolan, pośladków
– jako zabieg wyszczuplający, drenujący
– obecność blizn spowodowanych zmianami hormonalnymi (dojrzewanie, ciąża, menopauza) lub mechanicznym rozciągnięciem (ciąża, duże wahania wagi, szybkie schudnięcie)

Synergia jest kluczem do sukcesu wielu terapii, gdyż połączenie zabiegów daje wielokrotnie lepszy efekt niż wykonywanie ich osobno. Tak jest też w tym wypadku. Radiofrekwencja oraz technologie zawarte w Liporadiologii spotęgują działanie zabiegów na ciało.
Połączenie to jest idealnym rozwiązaniem przy zabiegach: likwidacji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, blizn i rozstępów, wymodelowaniu sylwetki, zlikwidowaniu wiotkości skóry na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach, wyrównaniu powierzchni i kolorytu skóry oraz poprawy jej napięcia.
Fale radiowe frakcyjne oddziałując energią prądu RF pozwalają wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne, niezależnie od pory roku. Również Liporadiologię możemy wykonywać przez cały rok.
Fala frakcyjna radiowa dedykowana jest do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę, a także poprawiających jej elastyczność i jędrność.
Fala radiowa przenikająca przez końcówkę głowicy równomiernie przenika w głąb skóry. W zależności od wyboru zagęszczenia elektrod regulujemy głębokość przenikania fali radiowej – od naskórka po skórę właściwą, dzięki czemu zmuszamy skórę do głębokiej odnowy. Uaktywniamy jej wszystkie procesy naprawcze, tym samym przyczyniając się do remodelingu kolagenu, a także stymulacji fibroblastów do produkcji najważniejszych włókien podporowych skóry. Energia cieplna przenika do głębokości ok. 1,5 cm. Dzięki zastosowaniu fali radiowej frakcyjnej pozostają zminimalizowane uszkodzenia naskórka, niegroźne dla naszej skóry, a stymulujące ją.
Zaś dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogie VINCI II o częstotliwości 13MHz jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową, przenikalność fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogie VINCI II dochodzi między 0,5 – 1,5 cm w głąb tkanki.
Zaś inne technologie takie jak: podczerwień oraz światło LED idealnie podgrzewają fibroblasty i wpływają na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudzają krążenie krwi, a co za tym idzie przyspieszają metabolizm komórkowy i doprowadzają do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.
Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

EFEKTY:

Efekty można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu zalecane jest wykonanie 8-10 zabiegów w tygodniowych odstępach.

Dzięki systematycznie przeprowadzanym zabiegom można:
– zredukować tkankę tłuszczową
– zredukować cellulit
– poprawić jędrność skóry
– napiąć skórę
– wygładzić zmarszczki,
– zmniejszyć blizny, obkurczyć rozstępy
– zredukować blizny potrądzikowe
– poprawić koloryt skóry dekoltu, ud, brzucha, dłoni oraz pośladków
– wymodelować sylwetkę
– odbudować prawidłową strukturę skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny