redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej lublin

redukcja cellulitu na 100 sposobówna strone

ENDERMOLOGIA NOWEJ GENERACJI

Endermologia z laserem biostymulacyjnym

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną stymulując fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Pobudzony zostaje także metabolizm tkanki tłuszczowej i organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu.

Dzięki zabiegowi ENDERMOLOGII możemy:

redukcja tkanki tłuszczowej
Designed by Nensuria

– skutecznie rozbić złogi cellulitowe i pozbyć się cellulitu,
– wymodelować i wyszczuplić sylwetkę,
– ujędrnić skórę

Technologia, którą wyróżnia się Endermologia Vinci jest laser biostymulacyjny.

Wykorzystując w zabiegu ENDERMOLOGII laser biostymulacyjny uzyskujemy dodatkowo poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnych. Zwiększa się także odpływ nadmiaru limfy i przyrost kolagenu i elastyny. Laser biostymulacyjny nadaje tkankom skórnym nową i wzmocnioną elastyczność.
Dzięki połączeniu endermologii i lasera biostymulacyjnego uzyskujemy jeszcze lepsze efekty w walce z cellulitem oraz utratą jędrności skóry.

Do zabiegu endermologii użyta jest specjalna oliwka o właściwościach antycellulitowych, przez co zabieg staje się jeszcze bardziej skuteczny.

Podczas zabiegu ENDERMOLOGII naszym urządzeniem VINCI II nie jest potrzebne użycie kombinezonu.

Wskazania:
– cellulit,
– jako zabieg uzupełniający po liposukcji,
– obrzęki,
– niewydolność żylna,
– stany napięciowe mięśni,
– bóle mięśniowe na różnym tle,

Przeciwwskazania:orange-peel-273151_1920
 nowotwór,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– stany zapalne naczyń krwionośnych,
– infekcje i stany zapalne skóry,
– regularne i długotrwałe stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
– mechaniczne uszkodzenia skóry i naskórka,
– żylaki,
– egzema,
– trądzik różowaty i zapalny.

Endermologia na wybraną partię ciała (lub dwie mniejsze) – 30 minut
1 zabieg – 105 zł
10 zabiegów – 950 zł
15 zabiegów – 1260 zł

 

Endermologia na całe ciało – 60 minut
1 zabieg – 129 zł
10 zabiegów – 1150 zł
15 zabiegów – 1545 zł

 

cavi

CAVI-LIPO

Prawdziwa alternatywa dla liposukcji !
Bezbolesna i nieinwazyjna !
Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu!

Spektakularne efekty

Po jednym zabiegu minimum 1-3cm utraty obwodu. Po serii 6 zabiegów nawet 6-15cm!

Liposukcja ultradźwiękowa Cavi – Lipo gwarantuje efekty dla każdej partii ciała, gdzie występuje problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

do wstawienia 1

Czytaj więcej

 

 

 

liporaDIOLOGIA

LIPORADIOLOGIE VINCI II

WIĘCEJUrządzenie do redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki

Jest to najbardziej nowoczesne i najskuteczniejsze, medyczne urządzenie do redukcji cellulitu i na modelowanie sylwetki, całkowicie bezinwazyjną metodą.
Nigdy wcześniej nie było na rynku tak doskonale dopracowanego systemu do zwalczania niedoskonałości ciała i twarzy.
Liporadiologia Vinci II to urządzenie, które łączy najbardziej skuteczne technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry.

Efekty zabiegów przy użyciu urządzenia VINCI II

efekty wszystko ciało

Dokładne informacje o zabiegach redukujących cellulit, tkankę tłuszczową oraz modelujących sylwetkę przy użyciu urządzenia VINCI II  Czytaj więcej

Kriolipoliza

Odchudzanie przez zamrażanie
Kriolipoliza jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury (“crio” zimno, “lipo” tłuszcz, i “lisis” rozpad). Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

Sposób działania:Kriolipoliza002
Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej lub doprowadzić do jego wysmuklenia. Następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia. Dzięki głowicy zostaje pobrane ciepło z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany. Aby osiągnąć zamierzony cel rozpadu komórek tłuszczowych stosujemy temperaturę od +2 C do +0 C. W czasie zabiegu zachodzi apoptoza ( obumieranie) komórek tłuszczowych w wyniku ekspozycji na zimno, co prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego. Komórki zapalne stopniowo trawią zajęte komórki tłuszczowe. Odbywa się to w przeciągu kilku tygodni, a nawet miesięcy po zabiegu. Lipidy z komórek tłuszczowych są powoli uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny w celu przekształcenia, podobnie jak to się dzieje z tłuszczem pochodzącym z pożywienia. W rezultacie grubość tkanki tłuszczowej ulega zmniejszeniu, a obszar na którym wykonywany był zabieg ulega wysmukleniu. Redukcja krągłości zauważalna jest u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach po zakończonej serii zabiegowej. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Odczucia pacjenta i reakcja skóry po zabiegu kriolipolizy:
Po wykonanym zabiegu na danym obszarze występuje zaczerwienienie i może wystąpić drętwienie (chwilowe zaburzenie wrażliwości spowodowane działaniem niskiej temperatury) obszarów ciała poddanych zabiegowi, stan ten może się utrzymywać do kilku godzin po sesji zabiegowej. W wyjątkowych sytuacjach może pojawić się niewielki krwiak, który w ciągu kilku dni, tygodni ulegnie resorpcji.
U osób szczupłych, z mało zbitą tkanką i u kobiet po porodach, mogą wystąpić miejscowe przemrożenia naskórka, bardzo powierzchowne. Ustępują one bez śladu po 7 do 30 dni. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może podjąć swą normalną aktywność z uwzględnieniem ograniczenia intensywnych ćwiczeń fizycznych przez okres od 7 do 10 dni.

Wskazania do zabiegu kriolipolizy:
• Tkanka tłuszczowa zlokalizowana miejscowo: głównie w okolicach talii, brzucha, zewnętrznych części ud, dolnych pleców, ale także na ramionach, pośladkach.
•Niewskazane dla pacjentów o nadwadze przekraczającej 10 kg

Efekty:
• Efekt końcowy po zabiegu nie jest natychmiastowy (trzeba czekać, aż organizm pozbędzie się uszkodzonych podczas zabiegu komórek tłuszczowych), gdyż proces usuwania przez organizm uszkodzonych komórek tłuszczowych trwa kilka tygodni.
•Efekty zaczynają być widoczne po upływie 4 tygodni (w pełni uwidaczniają się po upływie 3 m-cy).
• 20 – 30% redukcji tkanki tłuszczowej w zassanym obwodzie (1 zabieg). To przekłada się na około 1,5 cm mniej w obwodzie.
• Efekty uzależnione są od: płci (kobiety wolniej i trudniej tracą masę niż mężczyźni), wieku (po 35- 40 roku życia spada tempo metabolizmu i usuwaniu związków powstałych z rozpadu tkanki tłuszczowej), chorób metabolicznych, które mogą go zakłócić (np. choroby tarczycy, przysadki, leki hormonalne, sterydy itp.)

kriolipoliza-efektyUwaga!
Ważne jest by nie przytyć podczas serii zabiegów i w czasie oczekiwania na efekty, ponieważ wtedy nie zaobserwujemy zmian.

Przeciwwskazania:
Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzona zostaje szczegółowa konsultacja uwzględniająca wskazania i przeciwwskazania do zabiegu.
Przeciwwskazaniem jest: cukrzyca, padaczka, rozrusznik serca, krioglobulinemia, choroba Raynaud, pokrzywka z zimna, ciąża i karmienie piersią, zaburzenia pracy nerek, zaburzenia pracy wątroby, miejscowe zaburzenia krążenia, miejscowe stany zapalne, otwarte rany.

Zabiegi KRIOLIPOLIZY  w promocyjnych cenach od 99 zł / zabieg (zależnie od ilości potrzebnych przyłożeń głowicy)

 

 

konsultacje