okolice oczu

Phyris Golden Eye

Zabieg z koloidalnym 24 karatowym złotem do okolic delikatnej skóry wokół oczu.
Wskazania:
Dzięki zawartości złota i kwasu hialuronowego skóra odzyskuje blask i świeżość. Dla skóry wymagającej intensywnej pielęgnacji i regeneracji okolic oczu. Idealny na zmarszczki mimiczne, cienie pod oczami i opadające powieki.

Działanie:
Spektakularny zabieg na okolice oczu o potrójnym działaniu: niweluje opuchliznę, spłyca zmarszczki, rozświetla skórę. Doskonale poprawia elastyczność i jędrność powiek, skóra jest odprężona, znikają cienie i opuchlizna. Zawartość kwasu hialuronowego i ekstraktu z czarnej perły sprawia, że skóra staje się nawilżona, napięta, wygląda świeżo i młodo.

Grupa: +30

Przebieg: demakijaż oczu, oczyszczenie twarzy, aktywacja, serum pod oczy, serum na powieki, masaż, maska na oczy, algi na oczy, pielęgnacja końcowa

czas ok. 80 min

Mezoterapia mikroigłowa na okolice oczu

Zabieg polegający na wykonaniu serii mikronakłuć niezwykle precyzyjnej głowicy dokładnie w dnie zmarszczki, jednocześnie ją stymulując i suplementując preparatem z Argireliną, która “relaksuje” mięśnie zagniatające bruzdę.
Procedura jest niezwykle skuteczna i komfortowa, pozwala na opracowanie zmarszczek w bardzo newralgicznych miejscach jak oczy.

Wskazania: cienka i wiotka skóra, zmarszczki

Przebieg zabiegu: demakijaż, delikatny peeling enzymatyczny, zmycie peelingu, aplikacja składników aktywnych, mezoterapia okolic oczu, maska, pielęgnacja końcowa

Czas ok. 40 min.