www.wellnessproclub.pl/oklady/

 

 

Okład z glinki białej (kaolinowej) z peelingiem cukrowym

Zabieg rozpoczynamy peelingiem cukrowym, który przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Dzięki zastosowaniu peelingu idealnie przygotowujemy ciało na wchłanianie dobroczynnych substancji zawartych w glince kaolinowej. Glinka zastosowana jako okład, dzięki swoim właściwościom:

– absorbuje zanieczyszczenia zalegające w tkankach, neutralizuje je i wydala

– działa antyseptycznie i antybakteryjnie

– wspomaga działanie dobroczynnych bakterii,

– aktywizuje odbudowę komórek

– przyczynia się do odnowienia zasobów energii i sił witalnych organizmu.

 

Cennik

 

Okład z glinki czerwonej z peelingiem miodowo – solnym

Podczas zabiegu jako okład używamy glinki czerwonej, dzięki której skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku. Przy częstszym stosowaniu czerwonej glinki, następuje uszczelnienie naczyń krwionośnych i zapobiegnięcie ich pękaniu, natomiast skóra nabiera brzoskwiniowego, zdrowego koloru. Okład wspomagany jest peelingiem miodowo-solnym, po którym skóra staje się nawilżona i oczyszczona, martwy naskórek dogłębnie usunięty, przy jednoczesnej poprawie krążenia i dotlenieniu skóry.

 

Cennik
 

Okład z alg z peelingiem z atlantyckiej soli biologicznej

Intensywny zabieg o podwójnym działaniu, który oczyści skórę z toksyn, a jednocześnie ją ujędrni i zapobiegnie jej przedwczesnemu starzeniu. Zastosowany na początku peeling z atlantyckiej soli biologicznej zdezynfekuje skórę, zapobiegnie podrażnieniom, zapaleniom i pozostawi skórę jedwabiście miękką, wspomagając tym samym efekty użytego następnie okładu z alg, który działa silnie antycellulitowo i wyszczuplająco, poprawiając mikrokrążenie. Przywraca także skórze gładkość i sprężystość oraz likwiduje efekt „skórki pomarańczowej”.

Cennik

Okład z błota bagiennego z peelingiem z glinki enzymatycznej

Dzięki dużej zawartości minerałów błoto dostarcza skórze najpotrzebniejsze mikro- i makroelementy, a peeling glinką enzymatyczną skutecznie, a przy tym delikatnie ją oczyszcza. Zastosowany okład z błota bagiennego od lat cenionego za swoje wyjątkowe właściwości ma działanie przeciwzapalne i aktywuje metabolizm. Sprawia, że skóra jest odpowiednio dotleniona. Błoto bagienne jest szczególnie efektywne w walce z cellulitem i rozstępami oraz przy problemach reumatycznych. Poprzedzenie okładu peelingiem z glinką enzymatyczną idealnie przygotowuje ciało, złuszczając martwy naskórek i pozostawiając skórę aksamitnie miękką i nawilżoną.

 

Cennik