NIESAMOWITE PROMOCJE

NIESAMOWITE PROMOCJE PASEK STRONA

hybryda promocjapaznokcie fb2017

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystujemy lakiery firmy Shellac i Semilac, utwardzane w lampie UV.

Zabieg rozpoczynamy od dezynfekcji dłoni i tradycyjnego manicuru, podczas którego zależnie od potrzeb następuje zmiękczenie i odsunięcie skórek lub wycięcie frezarką i cążkami oraz nadanie pożądanego kształtu paznokciom. Następnie paznokcie pokrywa się bazą, kolorowym lakierem, a na koniec – substancją utwardzającą, czyli topem. Każdą z tych warstw utrwala się za pomocą lampy UV. Tak wykonany manicure powinien  cieszyć nas przez okres 2 tygodni.

ZABIEGI LIFTINGUJĄCE, NAWILŻAJĄCE I ODMŁADZAJĄCE

Z myślą o Twojej skórze przygotowaliśmy najnowocześniejsze zabiegi odmładzające i upiększające na światowym poziomie.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Medilift + AMPUŁKA – ZABIEG, KTÓRY POKOCHAŁY GWIAZDY
Zabieg na: twarz+szyja+dekolt – 220 zł – 8-my zabieg GRATIS

Wyobraź sobie zabieg, podczas którego specjalistyczna głowica z kilkudziesięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwając skórę Twojej twarzy pobudza i stymuluje naskórek, poprzez co Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

FALA FRAKCYJNA RADIOWA Vinci II + MASKA – LIFTING BEZ SKALPELA
Zabieg na: twarz+szyja+dekolt – 250 zł – 8-my zabieg GRATIS

Kolagen jest dla Twojej skóry rusztowaniem. Kiedy wiązania kolagenu ulegają rozluźnieniu, skóra traci jędrność i elastyczność, a Ty dobre samopoczucie. Zastosowanie fali radiowej, pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Jej najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel. Zabieg przeznaczony dla skóry 40+

SPEKTAKULARNE EFEKTY LIFTINGUJĄCE I LIKWIDUJĄCE ZMARSZCZKI
PRZY POŁĄCZENIU OBU ZABIEGÓW

6 zabiegów MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ Medilift + 6 zabiegów FALI FRAKCYJNEJ RADIOWEJ Vinci II
Zabieg na: twarz+szyja+dekolt – ̶2̶8̶2̶0̶ ̶z̶ł̶ TERAZ 1974 zł – 164 zł/zabieg

LIPORADIOLOGIA NA TWARZ Vinci II + MASKA
Zabieg na: twarz+szyja – 180 zł – 8-my zabieg GRATIS

Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do walki z wiotkością skóry i zmarszczkami, zapewnia efekty ujędrnienia, poprawę owalu twarzy i spłycenie zmarszczek mimicznych. Łączy 5 innowacyjnych technologi w jednym urządzeniu: falę radiową, światło LED, laser biostymulacyjny, masaż podciśnieniowy i mechaniczny. Zabieg przeznaczony dla skóry 35+

ZABIEGI PHYRIS

Profesjonalna marka kosmetyków niemieckiej firmy Phyris. Unikalna 3fazowa, spersonalizowana pielęgnacja z masażem głowy i twarzy Kryształowymi Pałeczkami zachwyci każdego wymagającego Klienta. A kosmetyki do pielęgnacji domowej pozwolą przedłużyć efekty zabiegów.

PHYRIS TOTAL LIFT+masaż twarzy szklanymi pałeczkami+masaż dłoni+MASKA
Cena: ̶2̶5̶0̶ ̶z̶ł̶ TERAZ 199 zł

Spektakularny zabieg z natychmiastowym efektem liftingu. Widocznie poprawia owal i kontur twarzy oraz zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie.

PHYRIS GLYCO SKIN RESULTS+masaż ANTI-AGING+masaż dłoni+MASKA
Cena: ̶1̶5̶0̶ ̶z̶ł̶ TERAZ 127 zł

Innowacyjny zabieg o długotrwałym działaniu. Dzięki aktywnemu kompleksowi AHA zabieg widocznie redukuje niedoskonałości cery oraz likwiduje przebarwienia.

PHYRIS ANTI STRESS+masaż twarzy szklanymi pałeczkami+masaż dłoni+MASKA
Cena: ̶1̶4̶0̶ ̶z̶ł̶ TERAZ 119 zł

Łagodząca terapia przywraca skórze równowagę, obkurcza i uszczelnia naczynia krwionośne. Działa łagodząco i kojąco, likwidując zaczerwienienia i podrażnienia.

FITNESS

Dla osób, które lubią spędzać wolny czas aktywnie z instruktorem i grupą w rytm muzyki.

BUP, Streching + Zdrowy Kręgosłup, ZUMBA

Zapraszamy na zajęcia FITNESS !

Kameralne grupy do 12 osób, komfortowe wnętrza, BEZ UMOWY i OPŁATY WSTĘPNEJ.

 Karnet pozwala na dowolną ilość wejść.

Pierwsze wejście na wybrane zajęcia GRATIS!

KARNET 3-MIESIĘCZNY FITNESS OPEN – 357 zł + GRATIS do wyboru: ZABIEG MIKRODERMABRAZJI lub PEELINGU KAWITACYJNEGO lub 10% RABATU NA KARNET

PROMOCJA DLA UCZNIÓW/STUDENTÓW – 10 % RABATU NA KARNET FITNESS OPEN 119 zł 107 zł oraz KARNET SIŁOWNIA OPEN + FITNESS OPEN 135 zł 121 zł

SIŁOWNIA

KARNET MIESIĘCZNY SIŁOWNIA OPEN – 129 zł – DO PIERWSZEGO KARNETU TRENING PERSONALNY GODZINNY GRATIS

REZERWACJA TELEFONICZNA: 81 473 63 06
WellnessPRO Club
ul. Aroniowa 6