Masaże

Masaż klasyczny – leczniczy

Masaż klasyczny jest to najpopularniejszy masaż, polegający na metodzie leczenia fizykalnego, jest również integralną częścią odnowy biologicznej. Leczy, a zarazem zapobiega wielu chorobom, dobroczynnie działa na ciało i psychikę. Łączy zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i więzadła stawowe, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, hormonalny, narządy wewnętrzne. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Czas 25 min. lub 50 min.

Cennik

Masaż relaksacyjny „Aromatyczny Świat”

Aromatyczny masaż naturalnymi ciepłymi masłami Shea to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Masaż ten pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia i nawilżenia skóry. Masło Shea głęboko odżywia dzięki odżywczym substancjom tłuszczowym, witaminom A, E i F, dodatkowo regeneruje, wygładza, nawilża oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.

Czas 25 min. lub 50 min.

Cennik

Masaż „ Czekoladowa Rozkosz”

Jest to zmysłowy zabieg o działaniu relaksującym, uspokajającym i odprężającym. Użyta do zabiegu prawdziwa czekolada dostarcza substancji pobudzających wydzielanie endorfin w organizmie, które wywołują uczucie szczęścia i zadowolenia. Obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę, czyli substancje pobudzające krążenie krwi w skórze. Zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Zapobiega starzeniu się dzięki zawartości dużej ilości flawonoidów, działających antyrodnikowo. Zabieg eliminuje zmęczenie, usuwa stres i zły humor poprzez wprowadzenie w świat zapachu, dotyku oraz ciepła. Poprawia wygląd skóry, która staje się nawilżona, miękka i pełna blasku. Bardzo przyjemny aromat czekolady w połączeniu z relaksującym, spokojnym masażem zapewnia uczucie całkowitego odprężenia i wprawia w dobry nastrój.

Czas 25 min. lub 50 min.

Cennik

Masaż Bańką Chińską

Podstawę masażu stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. Masaż bańkami chińskimi przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu, ujędrnia i wygładza skórę, a także redukuje cellulit. Dla uzyskania widocznego efektu powinien być wykonywany w serii około 10 zabiegów, co drugi dzień, a dla podtrzymania efektu – raz w tygodniu. Do 2-3 razu po masażu mogą pojawić się zaczerwienienia i siniaki, dlatego nie powinny decydować się na niego osoby ze skłonnością do pękania naczynek.

Czas ok. 25 min.

Cennik

Masaż „Gorącą Świecą”

Masaż przeznaczony dla każdego, sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Znakomicie odżywia i regeneruje skórę całego ciała, poprawia krążenie i wygląd skóry. Świece mają przepięknie pachnące olejki eteryczne oraz oleje bazowe bawełniane, które podczas masażu dają cudowną atmosferę relaksu i odprężenia. Olej z kiełków soi, olej z kokosa oraz wosk pszczeli zawarty w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z soi i kokosu witamina E, stosowana w kuracji anti-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.

Czas ok. 50 min.

Cennik

logo-footer

WellnessPRO Club
ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club

zestawienie