Magiczne rytualy

Ambora Redless U

Zabieg przeznaczony jest dla skóry z trądzikiem różowatym, naczyniowej i wrażliwej. Wskazaniem do zabiegu jest także mała odporność skóry na działanie czynników zewnętrznych, cera podatna na uczulenia oraz niewystarczające nawilżenie. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych oraz ma działanie przeciwzapalne. Swoją skuteczność opiera m.in. na witaminie U i ekstrakcie z ambory. Skóra otrzymuje natychmiastową regenerację, wyciszenie i nawilżenie. Twarz zyskuje także ochronną barierę, a zaczerwienienia są widocznie zmniejszone.

Cennik

 

SKIN SOS

Zabieg na bazie delikatnych preparatów linii Sensitive to idealna pielęgnacja skóry wrażliwej, naczyniowej, alergicznej lub z trądzikiem różowatym. Zabieg zmniejsza widoczność naczynek, wzmacnia i nawilża skórę. Koncentrat substancji roślinnych użyty do zabiegu zapewnia kompleksową pielęgnację skóry wrażliwej i dojrzałej. Ekstrakty z centelii azjatyckiej i winogron skutecznie przyspieszają syntezę kolagenu, wzmacniają i uszczelniają naczynia włosowate. Zaś żeń-szeń stymuluje odnowę i likwiduje wolne rodniki, a proteiny soi odżywiają skórę.

Cennik

Sensitive Ultrasound

Ultradźwiękowy zabieg oczyszczający i wzmacniający, o szybkim działaniu kojącym, likwidującym przekrwienia i zaczerwienia. Zabieg niweluje stany zapalne, obkurcza i wzmacnia naczynia krwionośne, rozjaśnia skórę. Koncentrat substancji roślinnych użyty do zabiegu zapewnia kompleksową pielęgnację skóry wrażliwej i naczyniowej, a aplikacja go ultradźwiękami zapewnia jeszcze skuteczniejsze działanie składników aktywnych.
Cennik

logo-footer

WellnessPRO Club
ul. Aroniowa 6, Lublin
www.wellnessproclub.pl

tel. 81 473 63 06
e-mail: wellnessproclub@wp.pl
fb: Wellnesspro Club

zestawienie