Liporadiologia

Zacznę niekonwencjonalnie. Nie wiem dlaczego wszyscy odkładają decyzję o lepszym wyglądzie do lata ??? Nagle jak robi się ciepło w okolicach maja, wiele osób doznaje szoku, że za miesiąc rozpoczyna się lato. Co tu robić?

Nagle widzimy wzmożony ruch w klubach fitness, u kosmetyczek i dietetyków.
Nie od dziś wiadomo, że nie ma cudów a na wszelakie efekty potrzeba najzwyczajniej czasu. Mimo, że co roku jest podobnie, to mało osób wyciąga wnioski i zajmuje się swoim ciałem odpowiednio wcześnie, tak aby spokojnie do lata uzyskać wymarzoną sylwetkę. Po co czekać? W tym roku bądź mądra i zaplanuj sobie wszystko wcześniej, bo warto. Kiedy Twoje koleżanki będą biegały, jak poparzone, Ty spokojnie w tym czasie będziesz kończyła realizować swoje postanowienia. A gdy nadejdzie lato pochwalisz się piękną figurą i wymodelowanym ciałem bez grama cellulitu.

Bardzo ważne jest działanie wielotorowe tzn. ćwiczenia połączone z odpowiednią dietą i zabiegami modelującymi, antycellulitowymi przyniosą najlepsze efekty. A na rezultaty wtedy nie trzeba długo czekać.
O ile na dietę i ćwiczenia wiele osób ma sprawdzone sposoby czy ulubione miejsca, to z wyborem odpowiedniego zabiegu modelującego – likwidującego cellulit nie jest tak łatwo. Oferta jest ogromna, przedział cenowy również. Nie zawsze wszystko co tanie jest w tej sytuacji dobre. Zastanawiające jest dlaczego tak wiele zabiegów pojawia się w atrakcyjnych cenach do kupienia na portalach z zakupami grupowymi? Dlatego, że nie są skuteczne. To taka moja przestroga dla wszystkich chcących zaoszczędzić. Na pewnych rzeczach się po prostu nie da. Wydane pieniądze na zabiegi bez żadnych rezultatów, to raczej nie jest oszczędność.

Tu przychodzę Wam z pomocą.
Zabiegi na ciało Liporadiologia, to jest to, co spełni Wasze oczekiwania. Najnowsze urządzenie na rynku kosmetycznym. Mam doświadczenie z zabiegami, efekty widziałam na własne oczy. Są i warto spróbować. Koleżanki oniemieją z zachwytu.

Wysoką skuteczność zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami. Dzięki temu, w porównaniu z wcześniejszymi metodami, Liporadiologia Vinci II ma bardziej skoncentrowane działanie ujędrniające, obkurczające i antycellulitowe.
Nowością jest zastosowanie światła LED, które wnika w skórę, pobudzając do wydajniejszej pracy fibroblasty produkujące kolagen, elastynę, glikozaminy, a także glikoproteiny – co znacznie opóźnia efekt starzenia. Światło czerwone poprawia także krążenie, łagodzi zaczerwienienie i podrażnienie skóry, a także zmniejsza ból.
Wspaniałe rezultaty daje zastosowane połączenie podciśnienia, z równoczesnym intensywnym masażem mechanicznym, wykonywanym przez specjalnie zbudowaną głowicę, co doskonale drenuje i ujędrnia skórę. Na fałd skórny działają również fale radiowe. Każda komórka tkanki przyjmuje część tej energii i przekształca ją w temperaturę, która przechodzi z wewnętrznej do zewnętrznej strony ciała. Ciepło wytwarzane w tkankach ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki warstw skóry, co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zapewnia pobudzenie regeneracyjnych procesów biologicznych i poprawę ogólnej kondycji skóry. Rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany w ułożeniu struktur białkowo-kolagenowych.
Zastosowanie promieniowania podczerwonego również ma swoje uzasadnienie –przygotowuje ono skórę do przyjęcia dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo. Specjalne profilowane rolki napędzane mechanicznie formują fałd skórny, na który działają podczerwień i fale radiowe, zapewniając głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych.

Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie – mieści się to w granicy od 8 do 14 zabiegów w serii.
Powtarzamy je co 7 dni, bardzo ważne jest przestrzeganie terminu zabiegu, ponieważ skracanie czasu jak i wydłużanie pomiędzy kolejnymi zabiegami nie jest wskazane.

Podczas konsultacji Kosmetyczka po zakwalifikowaniu do zabiegu przedstawi najlepszy plan zabiegowy jak i inne wskazania, których należy przestrzegać w trakcie wykonywania Liporadiologii.
Najważniejsze jest picie 2 litrów czystej wody dziennie, pomoże to wypłukiwać wszelkie toksyny z organizmu.
Wskazana jest zbilansowana dieta niskotłuszczowa z ograniczeniem cukru i soli, tak aby wspomóc procesy zachodzące w naszym organizmie
Bardzo ważną rzeczą są ćwiczenia różnego rodzaju, a dokładnie wprowadzenie ruchu szczególnie u osób kompletnie nie mających z nim nic wspólnego. Może to być siłownia, różne zajęcia fitness lub taneczne, jak i jazda na rowerze, bieganie, basen itp. Najważniejsze aby były regularne.

Ważne jest podejście kompleksowe do zabiegów jak i wszelkich zaleceń, tak aby efekty były widoczne i długotrwałe. Bo oszukiwać bedziemy tylko siebie i swój organizm.

Kto może skorzystać z zabiegów Liporadiologii?

Ogólnie wykluczając przeciwwskazania, każdy dorosły może przyjmować zabiegi Liporadiologii na ciało.
Jednak aby efekty były najlepsze, należy ściśle przestrzegać wszelkich wskazań i przeciwwskazań po zabiegu.
Są jednak osoby, które tłumaczą się, że nie mają czasu bo praca, dom, dzieci i będą przychodziły tylko na zabiegi. Czy wtedy będą one skuteczne? TAK, ale nie tak szybko jak przestrzegając dodatkowo diety i ćwiczeń. Efekty też w takim przypadku mogą być widoczne z opóźnieniem. Jest to normalne. Osoby niecierpliwe mogą być niezadowolone i przerwać serię.

Również zakładając, że schudniecie stosując tego typu zabiegi, jesteście w błędzie. Wszelkie zabiegi na urządzeniach są do modelowania sylwetki, wyszczuplania, ujędrniania, likwidacji cellulitu i stosuje się je na wybrane przez Was partie ciała, a nie na całe ciało. Działanie jest tu ukierunkowane dokładnie na dane miejsce np. brzuch lub uda. Dlatego głównie schudniecie po poprzez dietę i ćwiczenia. Zabiegi na ciało mają inne przeznaczenie.

Powtórzę po raz kolejny: bardzo ważne jest podejście kompleksowe do zabiegów.
Jeśli ktoś z góry zakłada, że weźmie 3 lub 4 zabiegi, bo to wystarczy, to też jest w błędzie. Nie na darmo seria zabiegów jest ustalona na 8 – 14 powtórzeń, po to aby uzyskać efekty.
Zazwyczaj po pierwszych 4 czasem 5 zabiegach nic praktycznie jeszcze nie widać. W tym czasie zachodzą jeszcze procesy z pierwszego zabiegu i są one stymulowane kolejnymi. Wszelkie zmiany w strukturze skóry i tkanki tłuszczowej wymagają czasu. Liporadiologia należy do nich. Ostateczne efekty również będą po ok. 2 miesiącach po przebyciu całej serii zabiegów.
Decydując się na te zabiegi trzeba wziąć pod uwagę że seria zajmie od 2,5 do nawet 4 miesięcy. Dlatego wczesna wiosna jest najodpowiedniejszym okresem na rozpoczęcie zmagania się z niepożądanym cellulitem, czy tkanką tłuszczową. Przykładowo rozpoczynając Liporadiologię w marcu, zakończymy pełną serię w połowie lub pod koniec maja. Jest to idealny miesiąc na tego typu zabiegi. Za to w czerwcu, na lato będziecie już zadowolone z efektów. Spokojnie będzie można poddać się urokom ciepłych dni, wyjazdom na urlop. Będziecie mogły bez kompleksów eksponować na słońcu swoje wymodelowane ciało w najmodniejszym bikini sezonu.

Należy zaufać Kosmetyczce i zastosować się to wszystkich zaleceń, wtedy będziecie zadowoleni.
Z tych zabiegów skorzystało już wiele osób i zawsze są efekty. Od wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki po cofnięcie niechcianego cellulitu.

Nie wiesz jak zacząć? Umów się na bezpłatną konsultację tu:
www.wellnessproclub.pl

Kosmetyczka wyjaśni wszystko, odpowie na wszystkie pytania i sprawdzi czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu.

Zapraszam
Anna Trzaska