dla panów

Oczyszczanie manualne twarzy

Oczyszczanie manualne ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Zabieg oczyszczania twarzy to najszybszy sposób na przywrócenie cerze świeżości i czystego wyglądu. Polecany szczególnie dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, porami oraz borykają się z trądzikiem. Zapobiega pojawianiu się nowych zanieczyszczeń i stanów zapalnych.

Czas ok. 120 min.

Cena 130 zł

Men manicure – męska pielęgnacja dłoni

Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety i zadbanego mężczyzny, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Zabieg mający na celu pielęgnację skóry dłoni, paznokci, skórek okalających paznokieć oraz schorzeń, takich jak odciski, pękająca i przesuszona skóra. Zabieg ten nadaje dłoniom nienaganny i estetyczny wygląd, niwelując niedoskonałości i poprawiając kształt paznokci.

Czas ok. 50 min.

Cena 35 zł

Men pedicure

Wykonanie pedicure męskiego, pozwoli na utrzymanie stóp w dobrej formie i nienagannej kondycji. Zabieg mający na celu poddanie odżywczej i zmiękczającej skórę kąpieli, usunięcie skórek i zgrubiałego naskórka oraz nadanie paznokciom idealnego kształtu.

Czas: ok. 75 min.

Cena 70 zł